חדשות הבצפר

שיתוף פעולה ייחודי בין קורסי קופירייטינג וארט דיירקשן שלנו, לבין הועד הפראלימפי הישראלי – הסטודנטים של הבצפר כתבו ועצבו את הסלוגן של נבחרת ישראל למשחקים הפראלימפיים טוקיו 2020.

הסטודנטים של הבצפר יצרו את הסלוגן של נבחרת ישראל למשחקים הפראלימפיים 2020

ירית הפתיחה לבריף ניתנה במעמד אלופת העולם והמדליסטית האולימפית – השחיינית ענבל פיזרו. הסטודנטים למדו ממנה על עולמם של הספורטאים, על הנבחרת והכוחות הנפשיים הדרושים להביא מדליה אולימפית.

24 סטודנטים הגישו את הצעותיהם. התלמידים בקורס קופירייטינג בהנחיית מנהל הקורס עידן בראון הגישו הצעות לסלוגן, ואילו תלמידי קורס הארט-דיירקשן בהנחיית מנהל הקורס דוד אביטל והמרצה גלית גלבוע, הגישו הצעות לעיצובים גרפיים. כל ההצעות הוצגו בפני הספורטאים הפראלימפים, המאמנים והצוותים המקצועיים והם שקבעו את שני העולים לגמר: הסלוגנים 'זהב חוצה גבולות', ו'שווים זהב' של בר נחמיאס בעיצובה של טניה ז'וצ'נקו.

אתר 0ne המלווה את הפעילות השוטפת של הספורט פראלימפי לאורך כל השנה, נרתם אף הוא למיזם, ומציע עתה לגולשיו להצטרף ל'בחירות' ולהחליט איזה סלוגן ילווה את המשלחת הפראלימפית לטוקיו:

לבחירתם הסלוגן המועדף, היכנסו לאתר ONE והצביעו:

הסלוגנים לבחירה שהציעו הסטודנטים

https://www.one.co.il/article/19-20/7,947,0,0/341480.html

מנכ"ל הועד פראלימפי ניסים סספורטס, אומר: "אנחנו מברכים על שיתוף הפעולה המיוחד הזה, ועל שרתמנו את ההנהלה והסטודנטים למיזם. אני מקווה שמעבר לצד המקצועי, קבלו התלמידים ערך מוסף לקורסים אלו. אנו מודים לאתר one על הליווי התקשורתי והחשיפה המתמשכת של הספורט הפראלימפי. אני מבטיח לכולם שהספורטאים שלנו אכן יחצו גבולות והם באמת שווים זהב!"

מנכ"ל הבצפר ואיגוד הפרסום ההישראלי, יגאל בראון, אומר: "אני שמח על האפשרות שניתנה לנו לתרגל את הסטודנטים שלנו בחשיבה קריאייטיבית על נושא חשוב ונוגע ללב כמו הספורט הפראלימפי. בהזדמנות זו אני מבקש להודות לוועד הפראלימפי, לאתר ONE על שיתוף הפעולה המוצלח וכמובן לנבחרת שתייצג את ישראל בטוקיו בברכת זהב לרוב".

המשחקים בטוקיו יפתחו בעוד כשנה, ב-25.8.20 בדיוק באותם מתקנים בהם יתקיימו המשחקים האולימפיים ותחת אותה ועדה מארגנת. בחודשים הקרובים יקבע מי ישיג את הקריטריון לטוקיו ומה יהיה גודלה של המשלחת הסופית.

Be Sociable, Share!
    שינוי גודל גופנים