מי אנחנו

אז מי עומד מאחורי כל זה?

הבצפר שייך ל-40 משרדי פרסום מובילים , החברים באיגוד הפרסום הישראלי. ככזה הפך הבצפר להיות המקור הסמכותי והמקצועי להכשרת עובדים לענף הפרסום והשיווק.

מיקום

השלוחה החרדית של הבצפר שוכנת ברחוב בר-כוכבא 21, בני-ברק (מגדלי קונקורד), במיקום המאפשר גישה נוחה לבאים מתוככי בני ברק ולבאים מחוץ לעיר. הכיתות נוחות ומאובזרות במיטב הציוד המודרני.

אז מה לומדים?

מסלול יחסי ציבור ודוברות, שיווק ופרסום וכתיבה שיווקית. ההכשרה ב"הבצפר" מכוונת למטרה אחת, עבודה. ולכן שמה דגש מרכזי על לימודים מעשיים.

צוות הוראה

מנהלי הבצפר הם בכירים בעולם הפרסום. את תכני הלימוד, קובעות וועדות מקצועיות, המורכבות מאנשי מקצוע מובילים בתעשייה והמורים בעצמם עוסקים בשיווק ופרסום באופן יומיומי.

תנאי קבלה

תנאי הקבלה להבצפר הם לא פשוטים. וועדות הקבלה מוודאות שכל מי שיתקבל ל"הבצפר" היום, כנראה יעבוד מחר בענף הפרסום והשיווק ולכן הם מקפידים במיון. הם יחפשו אנשים עם  מעוף, רגליים על הקרקע ובעיקר אהבת מקצוע אמיתית.

כל מועמד נדרש לעבור מבחן מיון וועדת קבלה במטרה לאתר את הטובים והמתאימים ביותר.

מלגות

ניתן לקבל מלגות ללימודים בשלוחה החרדית של הבצפר. תהליך בקשת המלגה, מבוצע על ידי השלוחה החרדית של הבצפר

בוגרים

בוגרי השלוחה החרדית של הבצפר, עובדים במשרדי פרסום החרדים המובילים, אגפי יחסי הציבור של משרדי הפרסום החרדים, בחברות וארגונים, במחלקות השיווק והדוברות, ובעוד מגוון תפקידים בשוק העבודה. אין ספק כי ההצלחה של הבוגרים מהווה מדד להצלחת ההכשרה בבצפר של חברות הפרסום.