חדשות הבצפר

תערוכת הכרזות של קופי, ארט ואלן-קאר

שת״פ חדש בין רשת הגמילה אלן קאר לבין "הבצפר", במסגרת שיתוף פעולה בין קורסי קופירייטינג וארט-דיירקשן. המטרה: לשכנע את המעשנים שניסו להיגמל לבד ללא הצלחה והרימו ידיים, כי יש עוד תקווה…

יריית הפתיחה של שיתוף הפעולה נורתה לפני החגים, בחודש ספטמבר, במסגרת אירוע האקתון במהלכו הסטודנטים קיבלו את הבריף ויצאו לדרך לעיצוב ותכנון סדרת כרזות. את התוצרים היצירתיים הציגו בתערוכה חגיגית הצפויה לנדוד לשלושת סניפי אלן קאר בתל אביב, רחובות וחיפה.

רק 3 אחוז מהמעשנים שמנסים להיגמל לבד, מצליחים באמת להיגמל מעישון. רבים המעשנים חושבים כי הם מקרה אבוד וכי הם לעולם לא יצליחו להפסיק לעשן. מחשבה זו כוללת גם תחושות של ייסורי מצפון, תחושת כישלון קשה ותחושת איבוד שליטה על החיים.

על מנת לשנות את מחשבתם ולתת להם תקווה, חברה אלינו רשת ״אלן קאר״ הפועלת למעלה מ-35 שנה מסביב לעולם בגמילת מעשנים, בכדי לייצר סדרת כרזות שתשנה את התחושות הקשות של אותם מעשנים בדרך קריאיטיבית ותרתום אותם להמשיך לנסות להיגמל מעישון, עד שיצליחו בפעם האחרונה ולתמיד״.

לדברי אסף אשכנזי, מנכ"ל אלן קאר: "לפי סקר שערכנו בקרב 500 משתתפים בסדנאות הגמילה של הרשת, עולה כי לפני שהגיעו אלינו, ניסו בממוצע 3 פעמים להפסיק לעשן בדרכים שונות, אך ישנם רבים שמנסים במהלך חייהם עשרות פעמים להיגמל. מטרתנו בפעילות השוטפת שלנו בכלל ובמסגרת שיתוף הפעולה עם הבצפר, היא להגיע לאותם אנשים שניסו בדרכים שונות להיגמל ולסייע להבין כי אין מקרה אבוד".

אסף אשכנזי מנכ"ל אלן קאר, מסביר לסטודנט תמיר פישר, מה דעתו על הכרזות שהיג
אסף אשכנזי מנכ"ל אלן קאר, מסביר לסטודנט תמיר פישר, מה דעתו על הכרזות שהיג

לדברי יגאל בראון, מנכ"ל הבצפר: "אנו שמחים להעניק שוב ושוב הזדמנויות לסטודנטים שלנו להתנסות בעבודה מול לקוחות אמיתיים, הסטודנטים הציגו תוצרים מרשימים שיכולים לשרת את אלן קאר במתן תקווה למעשנים".

הסטודנטים וחברי אלן קאר
הסטודנטים וחברי אלן קאר
Be Sociable, Share!
    שינוי גודל גופנים