חדשות הבצפר

 

ידעתם שדלקת חניכיים עלולה לגרום למחלת לב? תיארתם לעצמכם שחור קטן בשן עלול להוביל לדמנציה? חשבתם על כך שזלזול בהיגיינת הפה הוא פתח למחלות בגוף כולו? נשמע לכם רחוק? בדיוק לשם כך, התאחדו קורסי קופירייטינג וארט-דיירקשן שלנו, לשיתוף פעולה יצירתי במיוחד, עם רשת מרפאות "כללית סמייל".

 

הפה שלך מראה
ארט-דיירקשן: יוחאי אוחנה
קופירייטינג: אור סיני, יובל רפפורטהפה שלך מראה - יוחאי אוחנה, אור סיני, יובל רפפורט

 

 

את הכרזות יצרו סטודנטים הלומדים בקורס ארטדיירקשן ובקורס קופירייטינג, באירוע האקתון משותף. הערב נפתח בהרצאה על הקשר בין בריאות הגוף לבריאות הפה, מפי ד"ר חגי סלוצקי, הרופא הראשי של רשת כללית סמייל ומומחה לרפואת שיניים ציבורית. מיד לאחר מכן יצאו הסטודנטים למרתון יצירתי עד השעות הקטנות של הלילה, בליווי אנשי מקצוע מעולם הקריאייטיב ומעולם הרפואה.

 

 

 

אל תכניס אותה
ארט-דיירקשן: נועה קדים
קופירייטינג: מוטי וקנין, אירה קזניןאל תכניס אותה ללב שלך - נועה קדים, מוטי וקנין, אירה קזנין

 

 

לא כולם מודעים לכך, אך קיימים קשרים רבים בין בריאות הפה לבריאות הגוף. כללית סמייל, רשת מרפאות השיניים הגדולה בישראל, שמה לה למטרה, להעלות את מודעות הציבור לנושא. הרעיונות שלפניכם מניחים על שולחן רופא השיניים, את מגוון הקשרים והבעיות העלולות להיווצר, בעקבות הזנחה וחוסר טיפול בחלל הפה, או לחילופין- איך שמירה על בריאות הפה, יכולה להוביל לאיכות חיים טובה יותר ובכך לסייע גם במניעת מחלות רבות.

 

 

 

גוף בריא מתחיל בפה נקי
ארט-דיירקשן: אילור אלמליח
קופירייטינג: אורי וולך, שירן אברמוביץ'גוף בריא מתחיל בפה נקי - אילור אלמליח, אורי וולך, שירן אברמוביץ'

 

 

הכרזות היצירתיות מעבירות את המסר במגוון דרכים קריאייטיביות, ביניהן הומור, פניה לשכל, לרגש ולבטן הרכה. הכרזות הוצגו בתערוכה חגיגית שהתקיימה במתחם הבצפר, ובימים אלו מוצגות כתערוכה נודדת במבחר מרפאות כללית סמייל ברחבי הארץ.

 

 

 

תוציא את המחלה מהפה
ארט-דיירקשן: רותם ניר
קופירייטינג: דוד לרנר, תומר מערבפה נקי, גוף בריא - רותם ניר, דוד לרנר, תומר מערב

 

 

 

פה חולה אוכל אותך מבפנים
ארט-דיירקשן: הבצפר
קופירייטינג: גפן פרטיגפה חולה אוכל אותך מבפנים - גפן פרטיג

 

 

 

דאגת לפה, דאגת לגוף
ארט-דיירקשן: יוחאי אוחנה
קופירייטינג: אור סיני, יובל רפפורטדאגת לפה, דאגת לגוף. - יוחאי אוחנה, אור סיני, יובל רפפורט

 

 

ליאת חן, מנהלת שיווק בכללית סמייל: "הקשר בין בריאות הפה לבריאות הגוף הינו הדוק וחשוב, אך לא בא לידי ביטוי ברמת מודעות הציבור. רבים מאיתנו אינם מטפלים בבעיות שיניים וחניכיים בזמן וכלל לא מודעים להשלכות של על המצב הבריאותי הכללי. כללית סמייל פועלת להעלאת המודעות וחינוך לשמירה על בריאות הפה והשיניים, בכל הגילאים- החל מילדים וכלה בגיל הזהב. שמחנו על ההזדמנות לשיתוף פעולה עם הבצפר, שיסייע בהגברת מודעות הציבור לנושא בדרך מעניינת, יצירתית ומעוררת מחשבה".

 

 

רכבת ההפתעות הרעות
ארט-דיירקשן: אדיר ציו
קופירייטינג: דן זומר, עידו פרידרכבת ההפתעות הרעות - אדיר ציו, דן זומר, עידו פריד

 

 

 

לא מספיק לשמור על בריאות הגוף
ארט-דיירקשן: שרי בן-גיאת
קופירייטינג: אושר פנקר, קורן שריגלא מספיק לשמור על הבריאות - שרי בן גיאת, קורן שריג, אושר פנקר

 

 

לדברי ד"ר חגי סלוצקי, הרופא הראשי בכללית סמייל: "לא הרבה יודעים אך החניכיים מהוות "שומר הסף", מפני חדירת חיידקים וזיהומים לתוך מחזור הדם והגוף. מחקרים הוכיחו כי דלקת חניכיים לא רק גורמת נזק לשן, אלא עלולה לגרום לכניסת חיידקים לגוף, לפגוע בחולים במחלות כרוניות כמו סוכרת, להביא ללידה מוקדמת ולמשקל ולד נמוך, לגרום נזקים ללב ולפגוע במערכת החיסון של הגוף. חניכיים בריאים אינם מאפשרים לחיידקים או לתוצריהם להיכנס לגוף. על פי מחקרים שפורסמו על ידי ארגון הבריאות העולמי "WHO", כ-80% מהאוכלוסייה סובלים ממחלת חניכיים (ברמות שונות). תחזוקה מתמדת, אבחנה מקדימה וטיפול מניעתי, יכולים להביא לשיפור הבריאות ואיכות החיים."

 

 

 

חיוך בריא, גוף בריא
ארט-דיירקשן: מרינה גיל
קופירייטינג: כפיר עייש, אביתר שקד

 

 

 

רופא השיניים יכול לגלות עליך יותר ממה שחשבת
ארט-דיירקשן: גאיה וייסמן
קופירייטינג: עודד עמיר, אתי אברג'לרופא השיניים יכול לגלות עליך יותר ממה שחשבת - גאיה וייסמן, עודד עמיר, אתי אברג'ל

 

 

 

אל תתנו לחיידקי הפה להשתולל בגוף
ארט-דיירקשן: פאינה סיסיי
קופירייטינג: יותם זרקא, עומר שפרינגרלא נותנים לחיידקי הפה להשתולל בגוף - פאינה סיסיי, יותם זרקא, עומר שפרינגר

 

 

יגאל בראון, מנכ"ל הבצפר: "אנו תמיד שמחים לספק לסטודנטים שלנו הזדמנויות לעבוד עם לקוחות אמיתיים. הסטודנטים מיישמים הלכה למעשה, את האחריות שיש להם בעת קבלת בריף. גם הפעם הצליחו לפצח את האתגר ולהגות מסר קריאייטיבי לצד ההיבט השיווקי. אין ספק שגם בקרבנו חלחל המסר על חשיבות בריאות הפה.

 

תודה רבה לשותפינו לפרויקט- "כללית סמייל", רשת מרפאות השיניים הגדולה והמובילה בישראל ותודה רבה על ייזום הרעיון ל"חברת המסר GAL MOMC", המנהלת את תקציב יחסי הציבור של הרשת. היה לנו הכבוד לשתף איתכם פעולה. תודה.

 

הסטודנטים מקורסי קופירייטינג וארט-דיירקשן ליד עבודתם:

 

 

 

 

תמונות מתערוכת הכרזות ב'הבצפר', בשיתוף כללית סמייל:

 

Be Sociable, Share!
    שינוי גודל גופנים