בוגרי הבצפר החרדי כובשים את עולם הפרסום ויחסי הציבור החרדי

אם אתם מחפשים משרד פרסום, יחסי ציבור, אולי לפרסם במדיה מסויימת, קרוב לוודאי כי האנשים שיעשו לכם את העבודה הינם בוגרי השלוחה החרדית של הבצפר בבני ברק. זה לא קרה במקרה, אלא זה ייעודו של הבצפר, שילוב הבוגרים בתעשיית הפרסום, השיווק ויחסי הציבור ועל כן הם ממוקדי מטרה לכבוש את התפקידים המאתגרים המצפים להם.
כיום בכל אירוע או כנס שנערך לאנשי שיווק, פרסום ויחסי ציבור, ניתן לראות את בוגרי הבצפר החרדי, המהווים קהילה צומחת ומקצועית כאשר המכנה המשותף שלהם הוא המקצועיות איתה הם מבצעים פריצות דרך בתפקידם.
בכנס הבוגרים 'ליל שישי' שנערך בשלוחה החרדית בחודש האחרון, היה ניתן לראות פסיפס מרתק של אנשי מקצוע, שחלקם עובדים אחד עם השני ביום יום, האחד הוא מנהל השיווק, והשני הוא בתפקיד מנהל לקוחות במשרד הפרסום, ועוד מגוון דוגמאות. בין המשתתפים היו ר' בן ציון פדר מנהל שיווק מגזר חרדי בטרה, ר' משה שליזנגר מנהל שיווק למגזר החרדי במכבי, דניאל פורמן קופירייטר במשרד שחור ולבן, ישראל שטרייכר מנהל תיקי לקוחות במשרד גל אורן BSD, משה לוינגר בעל משרד קידום דיגיטאלי, ועוד עשרות רבות של בוגרים המרכיבים את תעשיית הפרסום, השיווק והיחצ למגזר החרדי.
שאלנו את איתן דובקין, מנהל השלוחה החרדית, מה הסוד שבוגרים רבים עובדים בתעשייה בהצלחה רבה, דובקין מספר 'מרגש לראות כל פעם מחדש את הבוגרים שלנו, שהגיעו לקורס חלקם בתחילת דרכם המקצועית וחלקם עוד לא בתחום הזה, קיבלו ארגז כלים מקצועי, ובסיעתא דשמיא צומחים ופורחים. אחד הדברים שמאוד חשוב לי הוא שיתופי הפעולה בין בוגרי הבצפר החרדי, שכיום כבר קשה למנות את הפרויקטים שיצאו לאויר העולם כתוצאה מחיבור של בוגרי הבצפר, זה מתחיל מחסויות, דרך קמפיינים, ועד עסקאות ממש שהבוגרים תופרים אחד לשני. חשוב להבין כי זה לא במקרה, וב"ה עם תכנון נכון של הקורס, הכולל את המרצים המובילים של הבצפר, ותרגול המובנה במהלך הקורס, מאפשר לבוגרי הקורס לצאת לשוק העבודה רעבים ומקצועיים לתפקידים מאתגרים. ישנם מהבוגרים שלנו שלקחו את הכלים לעבודה עצמאית, ליזמות עסקית, לתחום הפוליטי, והפידבקים שמקבלים מהם לאורך השנים רק עושים טוב. אם תשאלו כיום את התלמידים שנרשמו למחזורי הלימודים הקרובים בבצפר החרדי, תוכלו לשמוע כי רבים הגיעו אלינו בעקבות המלצה של בוגרים או בוגרות שלנו, וזה באמת מדהים לראות'
אז אם אתם רוצים להיות חלק מקהילת הבצפר החרדי, להכיר אנשים מרתקים בעמדות מפתח שיעזרו לכם להיות סיפור הצלחה, הצטרפו לקורס פרסום, שיווק ויחסי ציבור בבצפר החרדי, אשר חנך בימים אלה את משכנו החדש במתחם 'אמפרסנד' המפואר במגדלי קונקורד, ברח בר כוכבא 21 בני ברק, בקומה 18 עם נוף פנורמי מרהיב המגיע עד לים התיכון. בימים אלה ההרשמה בעיצומה למחזורי לימודים נוספים לגברים ולנשים, שיהפכו להיות אנשי מקצוע מהשורה הראשונה.
לפרטים והרשמה, חייגו לבצפר החרדי 03-5792111, אתם מוזמנים לפגישת ייעוץ לשמוע את כל הפרטים ולהירשם ללימודים ! מלגות לזכאים !