חלל העבודה המדהים 'אמפרסנד'

תכירו את חלל העבודה המדהים 'אמפרסנד' בו הושק מתחם 'הבצפר' החרדי

התגובות הנלהבות הן המכנה המשותף בין כל מי שנכנס 'לאמפרסנד' הנמצא בבני ברק של מעלה, במרומי מגדלי קונקורד, בקומה 18, ממנה נשקף גוש דן כמו בתמונה מרהיבה.
חלל העובדה המשותף 'אמפרסנד' שהושק בימים אלה בבני ברק, כחלק מטרנד חללי העבודה המשותפים הכובש את העולם ובתוכו גם את הארץ הקודש הגיע גם לציבור החרדי, ובחלל העבודה 'אמפרסנד' נמצא המתחם החדש של 'הבצפר' החרדי.
אכן מדובר בקומפלקס מעוצב ברמה גבוהה וייחודית המעניק סביבת עבודה ייחודית. זה לא פלא שזו התוצאה כאשר מי שהופקדה על עיצוב המתחם הינה אחת ממעצבות הפנים המובילות בישראל שעיצבה את משרדי פייסבוק ישראל ומשרדי גוגל בחיפה. תפסנו לשיחה קצרה את היזם ר' משה פרידמן, שהקים את 'אמפרסנד' לשמוע מה עמד מאחורי המקום.
כל הקונספט של חללי עבודה משותפים, זה בכלל קונספט חרדי הוא אומר, כל העניין הוא קהילה שעובדת ועוזרת אחד לשני, ממש כמו שכתוב 'צאו והתפרנסו זה מזה', אז כאן אנחנו בונים קהילה, ומחברים את החיבורים הנכונים להעצים כל אחד על מנת שכל אחד יוכל להגדיל את עסקיו באמצעות השכנים שיושבים איתו כאן במתחם. זה לא קורה ברגע אחד, מדובר בתהליך בו הקהילה צריכה להתגבש, אבל ב"ה יש לנו כבר ביקושים מרשימים והמקום מתמלא מדי יום בפרצופים חדשים.
שאלנו כמה אגפים כולל המתחם ור' משה לוקח אותנו לסיור שעושה סדר במקום. בגדול יש במקום הכולל 1,300 מ"ר אזורים ציבוריים בהם כולם עושים שימוש, וכמו כן אזורים פרטיים. האזורים הציבוריים כוללים את מתחם הכניסה הכולל חלל ציבורי הדומה ללובי של מלון בוטיק, אלגנטי ועדין, בו כל חברי הקהילה עושים שימוש, ממנו ניתן לצאת למרפסת המפורסמת שלנו, ממנה ניתן להשקיף על לא פחות מ7 ערים בגוש דן, כל מי שמגיע לשם פשוט מתאהב במרפסת רחבת הידיים, בה ריהוט גן מזמין, ואוויר כמו שיש רק בקומה 18, שעת השקיעה זה הזמן היפה ביותר במקום, בו ניתן לראות את השמש מסיימת את יומה ושוקעת לאיטה בים הנשקף ליד גורדי השחקים של תל אביב. בנוסף במקום חדרי ישיבות אותם ניתן להזמין לפי שעות. ואזורי שימוש פרטיים הכוללים פינות עבודה בהם יש חדרים סגורים, אזורים פתוחים עם מקומות קבועים, ואזור בו עמדות מזדמנות.
אם אתם יזמים, אנשי עסקים, ואנשי מקצוע המחפשים לשכור משרדים, עמדות עבודה, חדרי ישיבות וכיתות הדרכה במודל חדשני המותאם לאנשי עסקים והייטק, תבואו לראות, ותרצו להישאר כנראה. בימים אלה מושקים מסלולים מיוחדים לרגל השקת המתחם, ברמות מחיר שונות לפי הצרכים המשתנים, מוזמנים לתאם סיור במתחם בטל: 058-7845196 או במייל odyaya@ampersand.work. אז שיהיה בהצלחה.
 
מתנה לבוגרי הבצפר