על שולחן המנהל \ איתן דובקין

שלום,
אי שם בשלהי שנת תש"ע -2010 נקבעה לה המזוזה בדלת הלבנה בקומה השניה בכינרת 8 בבני ברק, והשלוחה החרדית של הבצפר התחילה את פעילותה בסיעתא דשמיא. כבר שבע שנים (7 שנים !) ב"ה שאנחנו שמחים להכיר כל כך הרבה אנשים מוכשרים, ולראות אותם צומחים ופורחים, מתקדמים בקריירה המקצועית שלהם, ובכלל בחיים. אז אחרי מחשבה מה אפשר לעשות, אנחנו רוצים להדק את הקשר, ולתת במה צנועה לבוגרים ולבוגרות המוכשרים שלנו, שעושים דברים מדהימים.

 

אשמח לקבל תגובות על הניוזלטר, ויותר מכך, אשמח לשלב אתכם בוגרים ובוגרות יקרים במהודרות הבאות של הניוזלטר, אל תהססו לשלוח אלי מייל eitan@dobkin.co.il , להציג פרויקטים, לכתוב טור אישי או מקצועי, ולהשמיע את מה שיש לכם להגיד, ואני יודע שיש לכם הרבה להציג והרבה להגיד ב"ה.
בימים אלה אנו נמצאים בעיצומו של הרישום למחזור מספר 10 בקורס פרסום, שיווק ויחסי ציבור, ובהשקת קורס דיגיטאל חדש, שיכשיר אתכם לעבודה בתחום הדיגיטאל, הקורס מתאים גם לבוגרים שלנו, וגם למי שרוצה להשתלב בתחום ללא ידע מוקדם. זה המקום להגיד תודה רבה על הפניות הרבות שאני מקבל ממתעניינים שבוגרים שלחו אותם. אין דבר מרגש מזה.תודה!

 

אתם עוד כאן ? מעולה, רציתי לאחל לכם מכל הלב, חג פסח כשר ושמח, אני בטוח שיש הרבה מבוגרי הבצפר החרדי שעובדים קשה לפני החג, הרי מה אנחנו כבר רוצים, לשבת עם עיתוני החג ולדעת שכל זה כבר מאחורינו. אז שיהיה לכולם חג פסח כשר ושמח, שנזכה לחירות אמתית בביאת גואל צדק, ושיתגשמו כל משאלות ליבנו לטובה.

 

שלכם,
איתן

 

לקריאת כתבות נוספות:

 

מה הקשר בין כוסות לבין השראה \ גרשון רוזנפלד

 

בואו נדבר על החלומות שלכם \ שושי סירקיס

 

הפתרון המושלם לפרסום בווטסאפ \ יוסי פרנקל

 

כותב למגרה \ ישראל אדלר